Budovy
  • Mgr. Lucie Misiarzová

Mgr. Lucie Misiarzová školní psycholožka

Misiarzová Lucie

Potřebujete se se mnou spojit?

Nejlépe je kontaktovat mě e-mailem, ozvu se Vám hned, jakmile to bude možné.

l.misiarzova@zs-klokanek.eu

O mně

Studium:

• Ostravská univerzita v Ostravě - obor Psychologie (Bc.)
  • Univerzita Palackého v Olomouci - obor Psychologie (Mgr.)

Další vzdělávání:

• SOLUTIONS FOCUS - komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení (DALET institut s.r.o., 710 hodin)

Příklady dalších absolvovaných kurzů a školení:

• Nácvik dovedností pro školní psychology při práci se třídou (MADIO z.s., 80 hodin)
  • Skilful Class (DALET z.s., 16 hodin)
  • Základy systemické práce s dětmi a dospívajícími (HERMÉS Group Praha)
  • Duševní zdraví a psychosociální podpora na školách (NUDZ)
  • Kurz administrátorů testů kognitivních schopností WOODCOCK-JOHNSON IV
  • Školící a výcvikový kurz WISC-III
  • The Intelligence and Development Scales (IDS)
  • TOMAL 2 - Test paměti a učení pro děti a dospělé
  • Diagnostika matematických schopností a dovedností, varianta pro pedagogy škol a školní poradenská pracoviště
  • Diagnostika psychologických projevů ADHD ve školní poradenské praxi
  • Diagnostika míry školní připravenosti. Užívání MaTeRS - mapujícího testu školní připravenosti
  • Využívání dynamicko-diagnostického přístupu v poradenské praxi

Jsem psycholožka a psychoterapeutka v přístupu zaměřeném na řešení. V rámci své profese školní psycholožky v naší škole se věnuji zejména psychodiagnostice schopností dětí a dospívajících a také individuálnímu i skupinovému terapeutickému vedení žáků a třídních kolektivů. V terapii a při spolupráci s druhými jsem neustále fascinována odvahou, hravostí a tvořivostí, s nimiž děti i dospělí dokážou vlastním jedinečným způsobem přetvářet obtížné situace na zvládnutelné výzvy. Kolem sebe mám ráda veselé lidi, kteří si umí vážit maličkostí a přátele, kterým záleží na dobru druhých a na které je spolehnutí. Kromě svého povolání, které mě baví a naplňuje, jsem také milovnicí rockové hudby a fanynkou ledního hokeje, mám ráda sportování, přírodu a jízdu na kole s manželem. Ve volném čase také ráda peču nejrůznější dobroty. Miluji vůni a chuť kokosu a nepohrdnu šálkem kvalitní výběrové kávy :-)

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.