Budovy
  • Mgr. Martina Paličková

Mgr. Martina Paličková třídní učitelka 2.A, vedoucí budovy

Paličková Martina

Potřebujete se se mnou spojit?

m.palickova@zs-klokanek.eu

Mé funkce

Třídní učitel: 2.A

O mně

Studium:

• Střední pedagogická škola v Havířově - učitelství v MŠ
  • Speciální pedagogika pro učitele MŠ a výchovné pracovníky - obor logopedie, psychopedie na Ostravské univerzitě
  • Speciální pedagogika - obor logopedie, surdopedie na Masarykově univerzitě v Brně
  • Specializované vzdělávání logopedů ve školství pořádané Asociací logopedů ve školství

Další vzdělávání:

• Vývojová dysfázie
  • Trénink fonematického uvědomování podle Elkonina
  • Myofunkční poruchy z pohledu dysfunkce jazyka - logopedická diagnostika a terapie
  • Heidelberský test řečového vývoje
  • Pedagogická diagnostika a intervence
  • Alternativní metody pro práci s dětmi s SVPU
  • Dyskalkulie - specifická porucha matematických funkcí
  • Metody vyučování čtení
  • Genetická metoda ve čtení
  • Čtením a psaním ke kritickému myšlení
  • Podpora učitelů ve výuce matematiky Hejného metodou
  • Trvalá obnova školy
  • jiná další vzdělávání v oblasti pedagogiky a logopedie

Velmi blízký je mi svět dětí. Mám velkou radost, že s nimi mohu pracovat a učit je novým věcem. Naopak jejich zvídavost a upřímnost mě neustále inspirují a přináší uspokojení.

Ráda si užívám volné chvíle naplno, a proto svůj čas věnuji různorodým zájmům, které mě naplňují a obohacují. Patří mezi ně láska k literatuře, která mě provází od dětství. Kromě čtení miluji kulturní zážitky, ať už jde o koncerty nebo návštěvy divadel. Radost a uvolnění mi přináší hudba a zpěv . Nejvíce si však užívám cestování, ať už jde o objevování krásných míst naší země, nebo poznávání nových kultur a míst v zahraničí.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.