Budovy
  • Mgr. Zuzana Pašková

Mgr. Zuzana Pašková učitelka, druhý učitel 2.A

Pašková Zuzana

Potřebujete se se mnou spojit?

z.paskova@zs-klokanek.eu

O mně

Studium:

• Speciální pedagogika - Logopedie, surdopedie (magisterský studijní program) - Ostravská univerzita
  • Speciální pedagogika pro učitele (magisterský studijní program) - Ostravská univerzita

Praxe:

• školní asistent - ZŠ Dětská
  • učitelka - ZŠ logopedická Ostrava

Výběr z absolvovaných kurzů a školení:

• Bazální stimulace
  • Metoda dobrého startu
  • Hejného metoda

O mně:
Práce s dětmi mě vždy bavila. Proto jsem z účastníka dětských volnočasových aktivit přešla rovnou v organizátora a později i dobrovolníka v dětských domovech. Bylo tedy jasné, že se i má práce bude točit kolem dětí. V širokém výběru nakonec zvítězila speciální pedagogika. Při práci s dětmi je pro mě důležité pochopení a pozitivní a individuální přístup.
Většinu volného času trávím se svými dětmi, ale dokážu si udělat čas i na sebe. Ten věnuji aktivnímu sportu, otužování, ručním pracím, četbě a osobnímu rozvoji.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.