Budovy

Adaptační pobyt pro žáky 6. a 7. ročníku

Na začátku září jsme s žáky 6. a 7. ročníku v rámci preventivních aktivit letošního projektu RESILIO Fitness vyrazili na adaptační pobyt. Opět jsme zavítali do krásného beskydského prostředí H-RESORTu v Kunčicích pod Ondřejníkem, stejně jako v předchozích dvou letech. Počasí nám po celou dobu pobytu skutečně přálo, takže jsme si veškeré aktivity maximálně užili a využili pobytu na čerstvém vzduchu a sportování v přírodě. Sluníčko hřálo tak, že nám umožnilo i koupání v bazénu. Zkrátka jsme si vše užili v pohodové atmosféře a zvládli širokou škálu nejrůznějších aktivit.

První den adapťáku jsme věnovali seznámení žáků a učitelů navzájem skrze seznamovací hry a také poznání areálu resortu v rámci odpolední "areálovky" (úniková hra s hledáním pokladu a plněním úkolů na stanovištích v týmech). Kromě toho jsme trénovali své pohybové dovednosti s hakisáky. Využili jsme i herní aktivity, které nám nabídlo hřiště areálu (houpačky, sjezd, trampolína). Druhý den jsme započali dobrovolnou výzvou ještě před snídaní - totiž ranní venkovní rozcvičkou. A protože počasí přálo, po snídani jsme nemohli jinak než vyrazit na krátkou vycházku do přírody. Někteří z nás si užili výlet po turistické trase, jiná skupina zamířila na nedaleké sportovní hřiště. Odpoledne jsme pak věnovali sportování všeho druhu (fotbal, vybíjená, volejbal, koupání v bazénu, tancování). Večerní program se nesl v duchu již tradiční světelné taneční show. Ta spočívala v nacvičení krátkých tanečních vystoupení s efektem za využití svítících náramků. Po báječné hudební a taneční podívané se rozjela i večerní párty!

Následující den dopoledne jsme vyrazili zpět do svých domovů, ovšem s sebou jsme si z pobytu odvezli spoustu báječných zážitků a nových přátelství.

A co o našem adapťáku řekli přímo žáci??

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.