Budovy

Školní družina, Školní klub

Milí rodiče, žáci,

zde najdete potřebné informace k jednotlivým oddělením školní družiny a kroužkům školního klubu, které jsme pro děti ve školním roce 2024/2025 připravili.

Školní družina funguje pro žáky 1. stupně. Děti se v jednotlivých odděleních setkávají po vyučování na našich budovách U Prodejny 1661/4 a Aviatiků 462. Několikrát do roky se všechna oddělení spojí a tráví čas společně nad nějakou zajímavou náplní. Letos se můžete těšit na spoustu sportovních aktivit.

Školní klub funguje pro žáky 2. stupně na budově Paskovská 65/92. Zde již naši teenageři mohou vyzkoušet své dovednosti ve čtyřech kroužcích. Kroužky jsou rozdílné a každý si může najít ten svůj, kde zdokonalí své dovednosti a schopnosti. Třeba je pak využije při své další profesní cestě, která všechny čeká.

Naši vychovatelky, vychovatelé, učitelky a učitelé se těší na společně strávená odpoledne při volnočasových aktivitách, které Vás určitě budou bavit.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.