• Třídy
  • Týdenní plán
Týdenní plán 2. A 20.5. - 24.5.
Předmět Ve škole Doma
ČESKÝ JAZYK, ČTENÍ

Budeme procvičovat: slovní druhy, abecedu, věty jednoduché a souvětí, citově zabarvená slova a párové souhlásky.

U: s. 105 - 111, PS: s. 29 - 32, ČT: s. 118 a čti si své knihy,  Psaní: s. 21- 22

párové souhláskyabeceda, třídění podstatných jmenrody podstatných jmenR+LR+L Krtci 1R+L Krtci 2velká písmenaětvrdé a měkké souhláskyTS pexesoTS hy - hý...M souhláskyM a T souhlásky - procvičování psaní u -ú -ů. Každý den aspoň 15 minut čti.

MATEMATIKA

Procvičíme si sčítání a odčítání do 100 a násobení čísly: 1 až 9.  Budeme pracovat se širším rodokmenem.

PS: s. 28 - 34

Opakuj si učivo: násobení a dělení 2násobení a dělení 3násobení a dělení 4násobení a dělení 5nás. a děl. 6nás. a děl. 7, nás. a dělení 8nás. a dělení 9nás. a dělení 1 - 10 číselná řada 0 - 100+ - do 100výstavištěděda Lesoň (1)děda Lesoň (2)děda Lesoň (3)autobusy (1), autobusy (2).

SVĚT KOLEM NÁS

Budeme se učit o vodě.

U: s. 52 - 60, encyklopedie,... PS: 34 - 34

Kapička vody, Opakuj si učivo ze školy. Na výletech s rodiči si všímej vody v přírodě.

ANGLICKÝ KROUŽEK

Lesson 7C: Animals and Pets

Zopakujeme a upevníme si slovní zásobu z lekcí 7A + 7B (zvířata), procvičíme si frázi What´s your favourite animal?, zopakujeme si slovní zásobu My body a My family

DÚ: 7B

Doporučuji procvičovat doma i s interakt. učebnicí: Odkaz na IT učebnici Forest Friends

HUDEBNÍ VÝCHOVA

Budeme si procvičovat naši písničku na školní akademii a tancovat.

Opakuj  si tanec na naše vystoupení.

VÝTVARNÁ a PRACOVNÍ

Voda

TĚLESNÁ VÝCHOVA

Plavání - pátky od 9.2. do 21.6.

Na plavání se bude vycházet po 3. vyučovací hodině a návrat do školy bude ve 13:15. Oběd je až po návratu do školy.

Na plavání si nachystejte batůžek a v něm: plavky, ručník, sprchový gel, igelitovou tašku na boty, pití, popř. pláštěnku

Poznámky

Milí rodiče, prosím, připravte dětem na 23.5. toto oblečení: děvčata- riflovou sukýnku a bílé tričko s krátkým rukávem, chlapci: rifle, károvaná košile, šátek pod krk, pásek, (klobouky máme).

23.5. Školní akademie ke 30. výročí naší školy - sál bude otevřený od 15:20, vystoupení začíná v 16:00, vstupné je dobrovolné. Jste všichni srdečně zváni. Budou účinkovat všechny děti z naší třídy.

28.5. Výlet do Bělského lesa (v případě pěkného počasí). S sebou sportovní oblečení, batoh se svačinou a pitím, karta ODIS.

18.6. Školní výlet do Kopřivnice a na Štramberk

28.6. Vysvědčení